Kim jesteśmy

Nasza firma oparta jest na wartościach rodzinnych, innowacjach i 30-letnim doświadczeniu w uprawie pomidorów szklarniowych. 

Nasze Rodzinne Gospodarstwo „Pomidory od Piotra i Małgosi” powstało w 1988 roku. Tradycja uprawy pomidorów jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Obecnie posiadamy szklarnie o łącznej powierzchni 9 ha.

Sekretem doskonałego smaku naszych pomidorów jest uprawa w zgodzie z naturą. Do podlewania pomidorów używamy wody o jakości wody pitnej z własnych studni głębinowych, a rosnące w naszych szklarniach warzywa są zapylane przez trzmiele. Do ochrony uprawy przed szkodnikami stosujemy pełną ochronę biologiczną.

Nasza produkcja pomidorów i przyjęta technologia spełnia wszystkie europejskie normy jakości w zakresie bezpieczeństwa żywności - potwierdzeniem tego są certyfikaty jakości GlobalG.A.P.  

Pomidory sprzedajemy zarówno w punktach sprzedaży w Polsce (Warszawa, Katowice,Kraków, Sandomierz), jak i na rynku europejskim (Wielka Brytania, Bułgaria, Finlandia, Francja, Hiszpania, Szwecja).

Dojrzałe owoce zbieramy ręcznie bezpośrednio w kartony. Tuż po zbiorze, są ważone i paletyzowane, i jeszcze tego samego dnia wysyłane do odbiorców. Dzięki temu, smaczne i świeże pomidory od Piotra i Małgosi trafiają na stół konsumentów już następnego dnia od daty zbioru.

Hasłem przewodnim naszej firmy rodzinnej jest Mniam, mniam. Nasze pomidory „Mniam” smakują tak, jak „prawdziwy pomidor powinien smakować”.